Exide Marine Start

akumulator Exide Marine Start
Exide Marine Start

EXIDE Marine & Multifit to nowa gama akumulatorów przeznaczonych dla specjalnych zastosowań, m.in. do wszelkiego typu łodzi i pojazdów rekreacyjnych.Główną cechą nowej gamy produktów są większe możliwości w zakresie magazynowania energii. Oprócz podstawowych zastosowań, pozwala to również na korzystanie z dodatkowych funkcji takich jak np. lodówka, ogrzewanie/chłodzenie, radio/GPS czy dostarczanie wody. Wybierając odpowiedni model, użytkownicy akumulatorów nowej gamy mogą zapewnić dłuższy okres zasilania w łodziach, samochodach typu camper, przyczepach kempingowych, a tym samym możliwość dłuższych podróży i większy komfort.

Oferta EXIDE Marine&Multifit składa się z trzech gam produktów:

  • START (odpowiedzialne za rozruch silnika)
  • DUAL (odpowiada za rozruch wraz z zasilaniem urządzeń)
  • EQUIPMENT (do zasilania urządzeń)

W każdej gamie stworzono 2 poziomy produktów odpowiadających na potrzeby zarówno prostych i klasycznych, jak i najbardziej nowoczesnych i wyrafinowanych zastosowań.

Gama EXIDE Start została zaprojektowana aby dostarczać prąd o dużej mocy niezbędny do rozruchu silników łodzi, zarówno niewielkich silników przyczepnych jak i dużych napędów rufowych. W ramach tej gamy dostępne są 2 rozwiązania:

  • Superior – START-AGM – całkowicie bezobsługowe akumulatory wykonane w technologii AGM, z systemem odgazowania VRLA;
  • Standard – wykonane w klasycznej technologii kwasowo-ołowiowej.